Pelaamaan?

UUSI HARRASTUS?
TULE KOKEILEMAAN KÄSIPALLOA!

Käsipallo on vauhdikas ja monipuolinen sisäpallopeli.
Aloittaminen on helppoa. Tarvitset alkuun ainoastaan shortsit, t-paidan ja sisäpelikengät.
Ota rohkeasti yhteyttä joukkueenjohtajiin ja tule kokeilemaan käsipalloa!

TYTÖT

F/E-tytöt -09/-10
Tom Laitinen
Tom.Laitinen@atlashandball.fi
050 525 2989

D-tytöt -07/-08 (myös -06)
Tiina Helaskoski
kristiina.helaskoski@atlashandball.fi
050 401 4615

B-tytöt -03/-04 (myös -05)
Ami Kunttu
ami.kunttu@atlashandball.fi
040 556 4178

TYTÖT ja POJAT

Minitytöt ja -pojat -11/-12

Laura Häggblom
laura.weckman@helsinki.fi
040 578 0320

 

Käsipalloleikkikoulu -13 ja nuoremmat

Kivistö:
Antti Tuomola
antti.tuomola@gmail.com
050 304 5180

Myyrmäki:
Jyri Lujanen
jyri.lujanen@fi.abb.com
050 332 5933

POJAT

F/E-pojat -09/-10
Johan Simell
johan.simell@atlashandball.fi
050 310 7213

D-pojat -07/-08
Miika Kurppa
miika.kurppa@gmail.com
040 718 5656

C-pojat -06
Anna Asteljoki
anna.asteljoki@gmail.com
050 390 1689

B-pojat -03/-04 (Myös -05)
Jenni Valli
jenni.inkeri.valli@gmail.com
040 722 7949