Pelaamaan?

UUSI HARRASTUS?
TULE KOKEILEMAAN KÄSIPALLOA!

Käsipallo on vauhdikas ja monipuolinen sisäpallopeli.
Aloittaminen on helppoa. Tarvitset alkuun ainoastaan shortsit, t-paidan ja sisäpelikengät.
Ota rohkeasti yhteyttä joukkueenjohtajiin ja tule kokeilemaan käsipalloa!

TYTÖT

Mini -11-10/F-tytöt -09
Ingela Waismaa
ingela.waismaa@atlashandball.fi
044 0876760

D-tytöt -07-06 (myös -08)
Tiina Helaskoski
kristiina.helaskoski@atlashandball.fi
050 401 4615

C-tytöt -05-04 (myös -03)
Ami Kunttu
ami.kunttu@atlashandball.fi
040 556 4178

TYTÖT ja POJAT

Käsipalloleikkikoulu -12 ja nuoremmat

Kivistö:
Arto Starck
arto.starck@atlashandball.fi
044 200 3099

Myyrmäki:
Jyri Lujanen
jyri.lujanen@fi.abb.com
050 332 5933

POJAT

Mini -11-10/F-pojat -09
Johan Simell
johan.simell@atlashandball.fi
050 310 7213

E-pojat -08
Miika Kurppa
miika.kurppa@gmail.com
040 718 5656

D-pojat -07-06
Klaus Kojo
klauskojo@hotmail.com
040 583 9973

C-pojat -05-04 (myös -03)
Jenni Valli
jenni.inkeri.valli@gmail.com
040 722 7949