Pelaamaan?

UUSI HARRASTUS?
TULE KOKEILEMAAN KÄSIPALLOA!

Käsipallo on vauhdikas ja monipuolinen sisäpallopeli.
Aloittaminen on helppoa. Tarvitset alkuun ainoastaan shortsit, t-paidan ja sisäpelikengät.
Ota rohkeasti yhteyttä joukkueenjohtajiin ja tule kokeilemaan käsipalloa!

TYTÖT

D-tytöt -09/-10
Tom Laitinen
tom.laitinen@atlashandball.fi
050 525 2989

C-tytöt -06/-07 (myös -08)
Arto Starck
arto.starck@atlashandball.fi
044 2003099

TYTÖT ja POJAT

E-tytöt/pojat -11
Terhi Kokko
terhi.kokko@atlashandball.fi
050 4861511

F-tytöt/pojat -12 sekä -13 pojat
Michael Ekström
michael.ekstrom@skanska.fi
0406804500

tytöt -13
Merja Karvala
merja.karvala@gmail.com
040 833 7768

 

Käsipalloleikkikoulu -14 ja nuoremmat
Kivistö:
Antti Tuomola
antti.tuomola@gmail.com
050 304 5180

Myyrmäki:
Jyri Lujanen
jyri.lujanen@fi.abb.com
050 332 5933

POJAT

D-pojat -09/-10
Johan Simell
johan.simell@atlashandball.fi
050 310 7213

C-pojat -07/-08
Johanna Lyytinen
johanna.lyytinen@atlashandball.fi
040 5905166

Aikuisten harrasteryhmä

Atlas TryOut
Miika Kurppa
miika.kurppa@atlashandball.fi
040 7185656

Ilmoittaudu mukaan tästä.