Pelaamaan?

UUSI HARRASTUS?
TULE KOKEILEMAAN KÄSIPALLOA!

Käsipallo on vauhdikas ja monipuolinen sisäpallopeli.
Aloittaminen on helppoa. Tarvitset alkuun ainoastaan shortsit, t-paidan ja sisäpelikengät.
Ota rohkeasti yhteyttä joukkueenjohtajiin ja tule kokeilemaan käsipalloa!

TYTÖT

D-tytöt -11
Alicia Eklund
alicia.eklund5@gmail.com

C/D-tytöt -09/-10
Tom Laitinen
tom.laitinen@atlashandball.fi
050 525 2989

C-tytöt -08
Tiina Helaskoski
kristiina.helaskoski@atlashandball.fi

TYTÖT ja POJAT

E-juniorit 2012
Merja Karvala
merja.karvala@gmail.com
040 833 7768

F-juniorit 2013
Merja Karvala
merja.karvala@gmail.com
040 833 7768

Minit 2014-2015
Antti Tuomola
antti.tuomola@gmail.com
050 304 5180

Käsipalloleikkikoulu -16 ja nuoremmat
Jyri Lujanen
jyri.lujanen@fi.abb.com
050 332 5933

POJAT

D-pojat -11
Arto Starck
arto.starck@atlashandball.fi
050 310 7213

D-pojat -10
Johan Simell
johan.simell@atlashandball.fi
050 310 7213

C-pojat -09
Pekka Siiriäinen
pekka.siiriainen@atlashandball.fi
050 330 1768

C-pojat -07/-08
Johanna Lyytinen
johanna.lyytinen@atlashandball.fi
040 5905166

Aikuisten harrasteryhmä

Atlas TryOut
Miika Kurppa
miika.kurppa@atlashandball.fi
040 7185656

Ilmoittaudu mukaan tästä.